HSCG-450X2 Ultra High Speed ​​plotësisht automatike T-shirt qese Making Machine - China Wenzhou High Sea Machinery

HSCG-450X2 Ultra High Speed ​​plotësisht automatike T-shirt qese Making Machine


 • FOB Çmimi: 1000-50000USD
 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 20sets / muaj
 • Port: Ningbo Port
 • Termat pagesës: T / T ose L / C
 • Të dhënat teknike

  Operacioni Video

  Produkt Tags

  shpejtësi ultra të lartë T-shirt qese bërë makine është dizajn të veçantë për prodhimin e dy linja qese.
  ndarë PC dizajn kompjuter dhe të veçanta servo motor lëvizëse rritje të sistemit çanta output.
  dizajn të veçantë ndihmës-shtyrë qese ushqyerit është e lehtë për të vepruar.
  Pajisur alarmet automatike me dizajn automatike ndaluar.
  operacion të qëndrueshme në kohë të gjatë duke përdorur.
  sistemi Rocking do të mbajë dy qese nga fërkimit nga njëri-tjetri.
  Machine mund të nënshkruajnë çanta në trashësi të trashë shumë fort.

  Parametri teknike
  model HSCG-450X2
  Bag Gjerësia 200-380mm
  Bag Length 300-650mm
  Trashësia Film 10-55μm per layer
  Speed ​​prodhimi x2Lines 300-400pcs / min
  Set Line Speed  130-150m / min
  Film Lëshohem Diametri Φ900mm
  Fuqia totale 15KW
  Machine Pesha 2800KG
  Dimension Machine 7000x1700x1900mm

  Please check for machine OPERATION VIDEO page, feel free to contact us if you wanna know more specification.

   

  COF  COF  COF   COF

  Sick Photocell Motor Feeding cilindër Kontrollit të kthehet gjatë Hands mekanike


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !