HSWX-450X2 dy linja plotësisht automatike Garbage Qese Making Machine Coreless Me Njësia FOLD - China Wenzhou High Sea Machinery

HSWX-450X2 dy linja plotësisht automatike Garbage Qese Making Machine Coreless Me Njësia FOLD


 • FOB Çmimi: 1000-50000USD
 • Min.urdhër Sasia: 1 Komplet
 • Furnizimi Aftësia: 20sets / muaj
 • Port: Ningbo Port
 • Termat pagesës: T / T ose L / C
 • Të dhënat teknike

  Operacioni Video

  Produkt Tags

  kontrollin e kompjuterit gjatë gjithë procesit
  automatikisht ndalet kur mbaron e filmit
  Efikasitet të lartë të prodhimit të kursyer fuqi punëtore dhe kohë
  automatikisht ndalet kur filmi blloqe të ushqyerit ose çanta jam
  film Automatik ushqyerit, koordinimi i lirë nga tensioni rregullimit
  motor Servo e bën të lehtë për të rregulluar gjatësinë qese dhe shpejtësinë e prodhimit

  Parametri teknike
  model HSWX-450X2
  Gjerësia e filmit 200-420mm
  Width of Bag Roll 200-310mm
  Gjatësia e qese 200-1500mm
  Trashësia Film 10-35μm per layer
  Speed ​​prodhimi 80-100pcs / min X2lines
  Film Rewind Diametri Φ150mm
  Film Unwind Diameter Φ900mm
  Fuqia totale 12KW
  Konsumi Air 6HP
  Machine Pesha 3800KG
  Dimension Machine 7500x3000x1900mm

  Please check for machine OPERATION VIDEO page, feel free to contact us if you wanna know more specification.

   

  COF COF COF SDR

  Automatike rewinder Film Feeding Pavarur Unwinder nënshkrimin dhe prerja


 • Previous:
 • Next:

 • 

  lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email
  WhatsApp Online Chat !