Rreth nesh

Wenzhou Lartë Deti Machinery Co, Ltd, themeluar në vitin 1996, është e vendosur në makineri paketimit Kinës City-qytetin Wenzhou Ruian cili ka një shkallë të madhe të kërkimit të pavarur dhe zhvillimin dhe shitjen e prodhuesit profesionale të makinerisë plastike.

    Sea lartë kryesisht prodhojnë shpejtësi të lartë qese T-shirt bërë makine, qese automatike në listë duke e bërë makinë me thelbin, automatike mbeturinave qese bërë makine, loop butë të trajtojë qese bërë makinat etj Machines janë eksportuar në Amerikën e Jugut, Amerikën e Veriut, Azinë Juglindore, Lindjen e Mesme, Afrikë, Evropë veriore dhe vende të tjera, kanë marrë të mirat e tregut dhe lavdërim të lartë të përdoruesit.

     Sea lartë gjithmonë insiston në parimin e "të bërë qese formimin më të lehtë", dhe insiston në sfidën e përsosur për të siguruar çdo klient me produktet më të mira dhe shërbime. Ne ndjek procesin e brendshëm të menaxhimit, standardizimin, ndarja e punës është tepër i përpiktë, përgjegjëse. Çdo pajisje para fabrikës kalon testimin rreptë të cilësisë dhe paketim të sigurisë para dorëzimit.

    Lartë Sea cilësinë e produktit kaluar para certifikimit er dhe ISO9001 sistemit të çertifikimit të cilësisë. Pas më shumë se njëzet vjet të ulje dhe ngritje, Wenzhou Lartë Deti Machinery Co, Ltd, duke u mbështetur në teknologjinë e fuqishme dhe shërbim të përkryer e forca të plotë të fortë, durim, do të bazohet në hulumtim të vazhdueshëm dhe zhvillimin e pajisjeve të reja, me gjithë zemër të mirëpritur në familje dhe tregtarët e huaj që vijnë për të vizituar, të negociuar të biznesit, të krijojë të favorshme rezultatin.

CCF20140120_00000

CCF20140120_00000
lidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
WhatsApp Online Chat !