Контактирајте не

Wenzhou Висока Море Машини Co, Ltd

адреса

Sunlou индустриска зона, Wanquan Таун, Pingyang Каунти, Wenzhou Сити, Жеџијанг, Кина

телефон

+86 188 7582 0533

+86 135 8755 1706

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Online Chat !