за нас

Wenzhou Висока Море Машини Co, Ltd, која е основана во 1996 година, се наоѓа во машини за пакување на Кина град-Ruian Wenzhou градот кој има голем обем на независно истражување и развој и продажба на професионални производители на пластична машинерија.

    Висока Море, главно, произведува голема брзина машина Т-маица торба одлуки на, автоматски торба машина за правење на ролна со јадро, автоматски ѓубрето торба машина за правење, што го прави мека јамка се справи со торба машини итн машини се извезуваат во Јужна Америка, Северна Америка, Југоисточна Азија, Блискиот Исток, Африка, северна Европа и други земји, имаат корист на пазарот и високи пофалби корисникот.

     Висока Море секогаш се инсистира на принципот на "правење торба формирање повеќе лесно" и инсистира на совршен предизвикот да обезбеди секој клиент со најдобрите производи и услуги. Ние следи внатрешна процесот на управување, стандардизација, поделбата на трудот е прецизен, одговорни. Секоја опрема пред фабриката поминува строги тестирање на квалитетот и безбедноста на пакување пред породувањето.

    Висок квалитет на море производ прв помина CE сертификација и ISO9001 сертификат за систем за квалитет. По повеќе од дваесет години на подеми и падови, Wenzhou Висока Море Машини копродукции, Ltd, потпирајќи се на моќна технологија и совршена услуга на сеопфатна сила силна, трпение, ќе биде врз основа на континуирано истражување и развој на нова опрема, сесрдно добредојде домашни и странски трговци да дојде во посета, да преговараат за бизнис, се создаде добитна исход.

CCF20140120_00000

CCF20140120_00000
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Online Chat !